Składy: Widzew – ŁKS

Już za niespełna godzinę rozpoczną się 67. Derby Łodzi, w których Łódzki Klub Sportowy zmierzy się z Widzzewem. Prezentujemy składy obu drużyn na to spotkanie.

Widzew (skład wyjściowy): Jakub Wrąbel – Paweł Zieliński, Patryk Stępiński, Tomasz Dejewski, Daniel Tanżyna, Patryk Kun, Patryk Mucha, Abdul Aziz Tetteh, Mateusz Michalski, Karol Danielak, Bartosz Guzdek.

Ławka rezerwowych: Konrad Reszka – Michał Grudniewski, Paweł Tomczyk, Filip Zawadzki, Kacper Karasek, Mattia Montini, Fabio Nunes, Radosław Gołębiowski, Daniel Villanueva.

ŁKS Łódź (skład wyjściowy): Dawid Arndt – Bartosz Szeliga, Maciej Dąbrowski, Oskar Koprowski, Adrian Klimczak – Maksymilian Rozwandowicz – Antonio Dominguez, Mikkel Rygaard – Maciej Wolski, Pirulo – Maciej Radaszkiewicz.

Ławka rezerwowych: Michał Kołba – Jan Sobociński, Nacho Monsalve, Samu Corral, Javi Moreno, Piotr Gryszkiewicz, Ricardinho, Jakub Tosik, Mateusz Bąkowicz.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport