Składy: Odra Opole – ŁKS Łódź

Już za niespełna godzinę rozpocznie się mecz Odry Opole z Łódzkim Klubem Sportowym. Prezentujemy składy, w jakich oba zespoły rozpoczną to spotkanie.

Odra Opole (wyjściowa jedenastka): Kuchta – Szrek, Kamiński, Kostrzycki, Petrak, Trojak, Pawlik, Mikinić, Wróbel, Marzec, Czapliński.

Ławka rezerwowych: Sapielak – Żemło, Maćkowiak, Tkocz, Sauczek, Klimek, Niziołek, Żak, Piech.

ŁKS Łódź (wyjściowa jedenastka): Michał Kot – Mateusz Bąkowicz, Mieszko Lorenc, Adam Marciniak, Bartosz Szeliga – Oskar Koprowski, Antonio Dominguez, Pirulo – Maciej Wolski, Javi Moreno, Stipe Jurić.

Ławka rezerwowych: Michał Kołba – Jan Sobociński, Damian Nowacki, Kelechukwu, Samuel Corral, Jan Kuźma, Piotr Gryszkiewicz, Marcel Wszołek.

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0