Składy na mecz ŁKS – Resovia

Już za kilka chwil piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego i Resovii wybiegną ma murawę stadionu im. Władysława Króla. Prezentujemy składu obu zespołów na ten mecz!

ŁKS Łódź (wyjściowa jedenastka): Marek Kozioł – Maciej Wolski, Jan Sobociński, Adam Marciniak, Bartosz Szeliga – Maksymilian Rozwandowicz, Michał Trąbka, Pirulo – Javi Moreno, Piotr Gryszkiewicz, Piotr Janczukowicz.

Ławka rezerwowych: Dawid Arndt – Adrian Klimczak, Mikkel Rygaard, Oskar Koprowski, Kelechukwu, Jakub Tosik, Mieszko Lorenc, Stipe Jurić

Resovia (wyjściowa jedenastka): Branislav Pindroch – Dawid Kubowicz, Bartłomiej Wasiluk, Marek Mróz, Damian Hilbrycht, Radosław Adamski, Daniel Pietraszkiewicz, Aleksander Komor, Bartosz Jaroch, Sebastian Strózik, Kamil Antonik.

Ławka rezerwowych: Paweł Łakota – Rafał Mikulec, Karol Twardowski, Jakub Wróbel, Josip Soljic, Łukasz Ostrowski, Oliver Podhorin, Kacper Szymkiewicz, Michał Rostkowski