Składy na mecz ŁKS – Podbeskidzie

Już za kilka chwil piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego i Podbeskidzia Bielsko-Biała, wybiegną ma murawę stadionu im. Władysława Króla. Prezentujemy składu obu zespołów na to spotkanie.

ŁKS Łódź (skład wyjściowy): Marek Kozioł – Maciej Wolski, Jan Sobociński, Adam Marciniak, Adrian Klimczak – Maksymilian Rozwandowicz, Mikkel Rygaard, Michał Trąbka – Pirulo, Piotr Janczukowicz, Kelechukwu.

Ławka rezerwowych: Dawid Arndt, Aleksander Bobek – Maciej Dąbrowski, Antonio Dominguez, Oksar Koprowski, Piotr Gryszkiewicz, Richardinho, Jan Kuźma.

Podbeskidzie Bielsko-Biała (skład wyjściowy): Polacek – Kowalski-Haberek, Biliński, Bieroński, Merebashvili, Gach, Goku, Scalet, Rodeiguez, Gutowski, Mikołajewski.

Ławka rezerwowych: Peskovic – Bonifacio, Wypych, Janota, Polkowski, Leskowski, Milasius, Roginić, Wełniak.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport