Składy na mecz ŁKS Łódź – Puszcza Niepołomice

Już za kilka chwil zawodnicy Łódzkiego Klubu Sportowego i Puszczy Niepołomice wybiegną na murawę Stadionu Króla. Przedstawiamy składy obu zespołów na to spotkanie.

ŁKS Łódź: Marek Kozioł – Mateusz Bąkowicz, Maciej Dąbrowski (C), Nacho Monsalve, Adam Marciniak – Jan Kuźma – Pirulo, Ricardinho, Michał Trąbka, Maciej Wolski – Samu Corral.

Ławka rezerwowych: Dawid Arndt, Mieszko Lorenc, Oskar Koprowski, Bartosz Szeliga, Maksymilian Rozwandowicz, Javi Moreno, Kelechukwu Ibe-Torti, Antonio Dominguez, Maciej Radaszkiewicz.

Puszcza Niepołomice: Gabriel Kobylak – Erik Cikos, Kamil Kościelny, Łukasz Sołowiej, Jakub Bartosz – Piotr Mroziński, Hubert Tomalski, Jakub Serafin (C), Wojciech Hajda – Szymon Kobusiński, Emile Thiakane.

Ławka rezerwowych: Kevin Komar, Marcel Pięczek, Grzegorz Aftyka, Rafał Boguski, Sebastian Górski, Kacper Cichoń, Bartosz Włodarczyk, Łukasz Wroński, Rok Kidrič.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport