Składy: ŁKS – Zagłębie Lubin

Za niespełną godzinę, zawodnicy Łódzkiego Klubu Sportowego rozpoczną spotkanie z Zagłębiem Lubin w ramach II rundy Pucharu Polski. Przedstawiamy składy obu drużyn na ten mecz.

ŁKS (skład wyjściowy): Dawid Arndt – Mateusz Bąkowicz, Nacho Monsalve, Jan Sobociński, Bartosz Szeliga – Jan Kuźma, Jakub Tosik, Ricardinho – Piotr Gryszkiewicz, Javi Moreno – Samu Corral.

Ławka rezerwowych: Michał Kot – Maciej Wolski, Mikkel Rygaard, Oskar Koprowski, Kelechukwu Ibe-Torti, Mieszko Lorenc, Marcel Wszołek, Damian Nowacki, Stipe Jurić.

Zagłębie Lubin (skład wyjściowy): Dominik Hładun – Kacper Chodyna, Kamil Kruk, Aleksandar Pantić, Mateusz Bartolewski – Jakub Żubrowski, Łukasz Poręba, Filip Starzyński, Erik Daniel, Sasa Zivec – Karol Podliński.

Ławka rezerwowych: Szymon Wierauch – Kacper Lepczyński, Ian Soler, Dawid Pakulski, Bartłomiej Kłudka, Ilya Zhigulev, Patryk Kusztal, Patryk Szysz, Tomas Zajić.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0