Fortuna 1. LigaPiłka NożnaTransfery

Rozwandowicz poza kadrą na obóz w Woli Chorzelowskiej. Odejdzie z ŁKS?

Maksymilian Rozwandowicz nie znalazł się w kadrze na zgrupowanie pierwszego zespołu ŁKS w Woli Chorzelowskiej. Jaki jest powód nieobecności piłkarza biało-czerwono-białych?

Brak pomocnika w autobusie na Podkarpacie jest spowodowany transferem Władysława Ochronczuka do ŁKS. Ukrainiec występuje na tej samej pozycji co „Rozwan” i ma zastąpić doświadczonego ełkaesiaka w kadrze pierwszego zespołu w nowym sezonie.

ŁKS ma obecnie czterech defensywnych pomocników w kadrze i jeden z nich opuści klub. O miejsce w składzie na „szóstce” mają rywalizować Jan Kuźma, Damian Nowacki oraz Władysław Ochronczuk.

Wszystko wskazuje na to, że Rozwandowicz dostanie od włodarzy Łódzkiego Klubu Sportowego, wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy, ale jego kontrakt obowiązuje jeszcze przez dwa sezony. Kapitan biało-czerwono-białych reprezentuje barwy „Rycerzy Wiosny” od 2017 roku.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport