Rozwandowicz jedynym piłkarzem ŁKS z występem w derbach Łodzi

Z obecnej kadry Łódzkiego Klubu Sportowego tylko jeden zawodnik może się pochwalić występem w derbach Łodzi. Jest nim Maksymilian Rozwandowicz, który ma na swoim koncie rozegrany jeden mecz derbowy.

„Rozwan” wystąpił w ostatnim jak do tej pory spotkaniu ŁKS-u z Widzewem. Mecz odbył się 17 maja 2017 roku na stadionie przy alei Piłsudskiego w ramach 29 kolejki III ligi. Ełkaesiacy prowadzeni wówczas przez Wojciecha Robaszka zremisowali na ciężkim terenie 0:0.

Pomocnik biało-czerwono-białych pojawił się na placu gry w tamtym spotkaniu w 78 minucie, zmieniając Artura Golańskiego.

Wiele wskazuje na to, że Maks będzie miał okazję zapisać na swoim koncie kolejny mecz derbowy. W tym sezonie pomocnik jest pierwszym wyborem Wojciecha Stawowego na pozycji numer „sześć” i jeśli nie wydarzy się nic nadzwyczajnego to Rozwandowicz wybiegnie w środowy wieczór w pierwszej jedenastce ełkaesiaków. Mamy nadzieję, że będzie mu dane cieszyć się z pierwszej wygranej w derbach Łodzi.