Piłka NożnaWypowiedzi

Rozwandowicz i Radziński po meczu z Bałtiką

Po dotkliwej porażce 0:5 w ostatnim meczu kontrolnym z rosyjską Bałtiką Kaliningrad, głos na łamach oficjalnej strony klubu zabrali Maksymilian Rozwandowicz i Jowin Radziński.

– W pierwszej połowie nie stworzyliśmy sobie sytuacji i do tego po kwadransie straciliśmy bramkę. To prawda, że już wtedy gra w naszym wykonaniu nie wyglądała obiecująco. Po przerwie ustawiliśmy się nieco wyżej, ale nie zdołaliśmy stworzyć sobie okazji podbramkowych. Zależało nam na tym, żeby doprowadzić do wyrównania i nadzialiśmy się na kontry. Nie chcę szukać żadnych wymówek. Na pewno jest nam wstyd za ten wynik. Jedyne, co możemy zrobić dzisiaj, to obiecać poprawę – powiedział po końcowym gwizdku lewy obrońca Jowin Radziński.

Podobnego zdania był Maksymilian Rozwandowicz, który uważa, że to najgorszy mecz kontrolny w wykonaniu zespołu podczas dwutygodniowego obozu w Side: – Wynik mówi sam za siebie. To był najsłabszy sparing w naszym wykonaniu. Na pewno trzeba przeanalizować ten mecz i wyciągnąć z niego wnioski. Nie realizowaliśmy tego, co sobie założyliśmy przed meczem. Po tym meczu jedyną dobrą wiadomością jest to, że nikt w trakcie meczu nie doznał w kontuzji. Wracamy zdrowi do Polski i myślimy już o wtorkowym spotkaniu w Pucharze Polski – dodał pomocnik ŁKS-u.