Piłka NożnaStadion

Rozpoczęła się stacjonarna sprzedaż biletów na otwarcie Stadionu Króla!

W poniedziałek, o godzinie 19:08, ruszyła internetowa sprzedaż wejściówek na mecz otwarcia Stadionu Króla z Chrobrym Głogów. Od środy można dokonać zakupu także osobiście, w kasach biletowych przy al. Unii Lubelskiej.

Pierwszy punkt w planie sprzedaży biletów na mecz otwarcia z Chrobrym Głogów oraz minikarnetów na spotkania z Chrobrym, Widzewem i Odrą rozpoczął się w poniedziałkowy wieczór, kiedy ruszyła internetowa dystrybucja wspomnianych wejściówek. Od dzisiaj (środa, 06.04), można zrobić to także stacjonarnie, w kasach przy al. Unii Lubelskiej.

Poza biletami na mecz otwarcia oraz minikarnetami, w kasach oraz sprzedaży internetowej dostępne są wejściówki na mecz z Sandecją Nowy Sącz (piątek, 08.04, 20:30). Stacjonarnie zakupić można także bilety grupowe – wystarczy przynieść listę dziesięciu osób wraz z ich numerami PESEL, a każda z wejściówek będzie kosztować 30 złotych.

Ruszyła także z drobnym opóźnieniem, wynikającym z problemów technicznych, sprzedaż biletów na sektor rodzinny.

Od dzisiaj osoby posiadające karnet na cały sezon, rundę wiosenną bądź minikarnet będą mogły ponownie dokonać zmiany swojego miejsca. Proces ten można przeprowadzić zarówno za pośrednictwem strony internetowej, jak i w kasach, do 22-ego kwietnia.

Godziny otwarcia kas

• ŚRODA (6 kwietnia) | 15:00 – 19:00