Piłka Nożna

Rozmus bliski podpisania kontraktu z nowym klubem

Kamil Rozmus po opuszczeniu ŁKS-u od niespełna półtora miesiąca pozostaje bez klubu. To ma się jednak zmienić w najbliższych dniach. Jak poinformował dziennikarz portalu Meczyki.pl Tomasz Włodarczyk obrońca jest testowany w Górniku Łęczna.

Oprócz „Roziego” duże szanse na angaż w klubie z Lubelszczyzny ma Dawid Sołdecki. Obaj zawodnicy kończą negocjacje z klubem, po czym powinni podpisać kontraktu z Górnikiem.

Kamil Rozmus spędził przy Alei Unii cztery i pół roku. W biało-czerwono-białych barwach rozegrał 84 spotkania i zdobył jednego gola w starciu z Wartą Działoszyn w III lidze. 30 czerwca wygasł kontrakt obrońcy z Łódzkim Klubem Sportowym i został on wolnym zawodnikiem.

Tym samym 26-latek będzie kolejnym zasłużonym piłkarzem ŁKS-u, który będzie rywalizował z łodzianami w nowym sezonie. Rozmus podobnie jak Patryk Bryła, Jewhen Radionow czy Kamil Juraszek może liczyć na wyjątkowe przywitanie przez kibiców „Rycerzy Wiosny”. Łodzianie zmierzą się w Łodzi z Górnikiem Łęczna pod koniec maja w ramach 31 kolejki Fortuna I ligi.