Ricardinho zadebiutował w ŁKS

Podczas sobotniego spotkania z Odrą Opole w zespole Łódzkiego Klubu Sportowego zadebiutował Ricardinho. Brazylijczyk dostał od trenera Stawowego kwadrans na zaprezentowanie swoich umiejętności.

Dla 31-letniego napastnika był to drugi mecz, w którym znalazł się w kadrze meczowej biało-czerwono-białych. Z GKS-em Tychy szansy nie dostał, z powodu braków treningowych. Z Odrą natomiast pojawił się na murawie w 76 minucie za Łukasz Sekulskiego i zaliczył oficjalny debiut.

Tuż po wejściu na murawę Ricardinho pokazał, że ma bardzo duże umiejętności techniczne. Dostał z lewej strony podanie w pole karne i próbował zakończyć akcję strzałem „krzyżakiem”. Napastnik ŁKS nie miał żadnej klarownej sytuacji do zdobycia gola, ale w końcówce gdyby lepiej kontrę rozegrał Tomasz Nawotka i dograł do Brazylijczyka to ten miałby przed sobą pustą bramkę. W kolejnych spotkaniach „Riki” będzie dostawał następne szanse, w większym wymiarze czasowym.

Z kadry pierwszego zespołu Łódzkiego Klubu Sportowego na oficjalny debiut czekają jeszcze: Aleksander Bobek, Michał Kot, Maciej Radaszkiewicz i Marcel Wszołek.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0