Raport z wypożyczeń: Dwóch zagrało. Maschera sprawił sobie prezent urodzinowy

Dwóch spośród czterech zawodników wypożyczonych z ŁKS-u rozegrało w sobotę swoje mecze ligowe. Obaj mogli schodzić z boisk z podniesionymi głowami, gdyż ich zespoły wygrały swoje mecze. Ponadto – niedziela jest dla Mikołaja Maschery wyjątkowym dniem.

Pierwszym z wypożyczonych zawodników ŁKS-u, który w weekend wybiegł na boisko był Oskar Koprowski. „Osa” rozegrał pełne 90 minut w starciu z Błękitnymi Stargard. Młody stoper nie zdołał jednak zatrzymać zawodników rywali, którzy w końcowym rozrachunku pokonali Gryfitów 2:1.

Całą drugą połowę w barwach Kotwicy Kołobrzeg rozegrał Mikołaj Maschera. Młody pomocnik biało-czerwono-białych przyczynił się do zwycięstwa swojego zespołu nad Bałtykiem Koszalin (2:0) dopisując do swojego konta asystę!

Dla Maschery sobotnia asysta była przedwczesnym prezentem urodzinowym. Dzisiaj (8.09) młody pomocnik ŁKS-u obchodzi swoje 20 urodziny! Mikołajowi życzymy wszystkiego najlepszego, jak najlepszych występów dla Kotwicy oraz szybkiego debiutu na boiskach Ekstraklasy!

Michał Brudnicki oraz Jakub Romanowicz w ten weekend spotkania swoich drużyn oglądali z poziomu ławki rezerwowych.

Podsumowanie:

Oskar Koprowski (Gryf Wejherowo) – 8 spotkań (635 minut)

Michał Brudnicki (Unia Janikowo) – 5 spotkań (450 minut), 1 czyste konto

Mikołaj Maschera (Kotwica Kołobrzeg) –  7 spotkań (403 minuty), 4 asysty

Jakub Romanowicz (Pogoń Siedlce) – 7 spotkań (182 minuty)

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0