Raport kartkowy: Wolski nie zagra w Kielcach

W sobotnim meczu z Koroną Kielce, Ireneusz Mamrot nie skorzysta z Macieja Wolskiego. Prawy obrońca ełkaesiaków w ostatniej kolejce „złapał” czwartą żółtą kartkę i będzie pauzował w jednym spotkaniu.

Dwóch zawodników ŁKS musi uważać na kartki, bo kolejne „żółtko” będzie skutkowało zawieszeniem. W tym gronie są Jan Sobociński (7 kartek) oraz Jakub Tosik (3 kartki). Po pauzie w meczu z Arką Gdynia, do dyspozycji będzie już Adam Marciniak.

W zespole z Kielc nikt nie musi pauzować za kartki. W gronie zagrożonych są Marcel Gąsior i Marek Kozioł. Obaj zgromadzili po trzy napomnienia.

Kartki ŁKS-u w sezonie 2020/21 Fortuna 1. Ligi:

ŻÓŁTE KARTKI

9 – Maciej Dąbrowski,

7 – Jan Sobociński (zagroźony)

6 – Maksymilian Rozwandowicz

5 – Michał Trąbka, Adrian Klimczak

4 – Samu Corral, Dragoljub Srnić, Kamil Dankowski, Pirulo, Adam Marciniak, Maciej Wolski (pauzuje)

3 – Jakub Tosik (zagrożony)

2 – Przemysław Sajdak, Piotr Janczukowicz, Antonio Dominguez, Łukasz Sekulski

1 – Carlos Moros Gracia, Mikkel Rygaard, Tomasz Nawotka

CZERWONE KARTKI

1 – Maciej Wolski,  Samu Corral, Jan Sobociński