Raport kartkowy przed meczem ze Stomilem: Trąbka nie zagra w Olsztynie

W najbliższym spotkaniu ze Stomilem Olsztyn na murawie nie zobaczymy Michała Trąbki. To pokłosie czwartej żółtej kartki obejrzanej przez pomocnika ŁKS, w minionych 66. derbach Łodzi.

Przed spotkaniem z Widzewem, aż pięciu ełkaesiaków było zagrożonych pauzą, w przypadku ukarania kolejną kartką. Z tego grona tylko Trąbka został napomniany przez sędziego i nie zagra w sobotę. Do listy zagrożonych dołączył Jan Sobociński, który podobnie jak Maciej Dąbrowski ma na koncie już siedem żółtych kartek. Po trzy napomnienia mają Maciej Wolski, Adam Marciniak oraz Pirulo.

W drużynie najbliższych rywali ŁKS-u, z tego samego powodu nie zagra Mateusz Skrzypczak. Pomocnik Stomilu podczas ostatniej potyczki z Odrą Opole został ukarany dwiema żółtymi kartkami, a w konsekwencji czerwoną. Dla wychowanka Lecha Poznań było to czwarte i piąte „żółtko” w tym sezonie.  Zagrożeni pauzą są Damian Byrtek oraz Jurich Carolina.

Kartki zawodników ŁKS-u w sezonie 2020/21:

ŻÓŁTE KARTKI

7 – Maciej Dąbrowski, Jan Sobociński (zagrożeni)

4 – Samu Corral, Maksymilian Rozwandowicz, Adrian Klimczak, Dragoljub Srnić, Michał Trąbka (pauzuje)

3 – Pirulo, Adam Marciniak, Maciej Wolski (zagrożeni)

2 – Kamil Dankowski, Jakub Tosik, Przemysław Sajdak, Piotr Janczukowicz

1 – Łukasz Sekulski

CZERWONE KARTKI

1 – Maciej Wolski,  Samu Corral, Jan Sobociński

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem rozgrywek zawodnik musi pauzować:

– po czwartym napomnieniu – 1 mecz,

– po ósmym napomnieniu – 1 mecz,