Raport kartkowy przed meczem z GKS-em Tychy: Trzech piłkarzy pauzuje

Trener ełkaesiaków Wojciecha Stawowy w najbliższym meczu z GKS-em Tychy nie będzie mógł skorzystać z trzech zawodników zawieszonych za kartki. Pauzować muszą Maksymilian Rozwandowicz, Dragoljub Srnić oraz Adrian Klimczak.

Trójka wyżej wymienionych zawodników w tym sezonie zebrała już po cztery żółte kartki. Po tyle samo napomnień mają Jan Sobociński i Samu Corral, lecz oni już zdążyli odpokutować w trakcie rundy wiosennej.

Po trzy „żółtka” mają na swoim koncie Pirulo, Michał Trąbka oraz pozyskany z Arki Gdynia, Adam Marciniak. W przypadku kolejnej kartki – czeka ich jednomeczowa pauza.

Marciniak przebywając na boisku w tym sezonie, w barwach gdyńskiego klubu otrzymał dwie żółte kartki. Trzecią został napomniany będąc na ławce rezerwowych w starciu z Bruk-Betem Termaliką, ale ta kartka też się liczy w rejestrze.

Z kolei w drużynie z Tychów nie zobaczymy zawieszonego – Dominika Połapa. Na kolejne upomnienie muszą uważać za to: Oskar Paprzycki, Kamil Szymura i Krzysztof Wołkowicz.

Kartki zawodników ŁKS-u w sezonie 2020/21:

ŻÓŁTE KARTKI

6 – Maciej Dąbrowski

4 – Jan Sobociński, Samu Corral, Maksymilian Rozwandowicz, Adrian Klimczak, Dragoljub Srnić (zawieszeni)

3 – Pirulo, Michał Trąbka, Adam Marciniak (zagrożeni)

2 – Maciej Wolski, Kamil Dankowski, Jakub Tosik, Przemysław Sajdak

1 – Łukasz Sekulski

CZERWONE KARTKI

1 – Maciej Wolski,  Samu Corral

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem rozgrywek zawodnik musi pauzować:

– po czwartym napomnieniu – 1 mecz,

– po ósmym napomnieniu – 1 mecz,