Raport kartkowy przed 67. Derbami Łodzi

Żaden z zawodników Łódzkiego Klubu Sportowego nie będzie musiał pauzować, w zbliżających się wielkimi krokami 67. Derbach Łodzi. Tego szczęścia nie mają gracze Widzewa, którzy przystąpią do rywalizacji bez dwóch podstawowych graczy.

ŁKS-ie nikt nie pauzuje, ale jeden z piłkarzy jest zagrożony. Jest nim Maciej Dąbrowski, który w miniony weekend, w starciu z Arką Gdynia zobaczył dwa żółte kartoniki, i były to jego upomnienia numer 2 i 3. Kolejne „żółtko” spowoduje pauzę w jednym meczu.

Widzew przystąpi do 67. Derbów Łodzi bez Marka Hanouska i Juliusza Letniowskiego. Obaj zostali ukarani przez sędziego, w ostatnim meczu z Koroną Kielce.

Kartki ŁKS-u w sezonie 2021/22 w Fortuna 1. lidze:

ŻÓŁTE KARTKI

Maksymilian Rozwandowicz – 4

Maciej Dąbrowski – 3 (zagrożony)

Bartosz Szeliga, Stipe Jurić, Jan Sobociński, Jakub Tosik, Adam Marciniak, Adrian Klimczak, Piotr Janczukowicz – 2

Michał Trąbka, Maciej Wolski, Piotr Gryszkiewicz, Kelechukwu Ibe-Torti, Antonio Dominguez, Nacho Monsalve, Marek Kozioł, Pirulo – 1

CZERWONE KARTKI

Maciej Dąbrowski – 1

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem rozgrywek zawodnik musi pauzować:

– po czwartym napomnieniu – 1 mecz,

– po ósmym napomnieniu – 1 mecz,

– po dwunastym napomnieniu – 2 mecze,