Raport kartkowy: Odra Opole bez dwóch podstawowych graczy

Bez dwóch podstawowych zawodników przystąpi Odra Opole, do meczu z Łódzkim Klubem Sportowym. W piątkowy wieczór na murawie nie zobaczymy Krzysztofa Janusa oraz Mateusza Spychały. W ŁKS-ie nie wystąpi Ricardinho, który musi odpokutować jeszcze jeden mecz za czerwoną kartkę obejrzaną w 67. Derbach Łodzi.

Po spotkaniu z Górnikiem Polkowice, w ŁKS-ie powiększyła się lista zagrożonych graczy. Do Macieja Dąbrowskiego, Jakuba Tosika i Bartosz Szeligi dołączył Maciej Wolski. Ta czwórka musi uważać na napomnienia, w najbliższym meczu z Odrą Opole.

W Odrze zagrożony jest jeden gracz – Konrad Nowak. Pauzują Krzysztof Janus (czerwona kartka) i Mateusz Spychała (czwarta żółta kartka).

ŻÓŁTE KARTKI

Maksymilian Rozwandowicz – 5

Maciej Dąbrowski, Bartosz Szeliga, Jakub Tosik, Maciej Wolski – 3 (zagrożeni)

Stipe Jurić, Jan Sobociński, Adam Marciniak, Adrian Klimczak, Piotr Janczukowicz, Antonio Dominguez, Oskar Koprowski, Pirulo – 2