Raport kartkowy: Nacho nie zagra w Rzeszowie

W najbliższym spotkaniu ligowym z Resovią Rzeszów, sztab szkoleniowy ŁKS nie będzie mógł skorzystać z Nacho Monsalve. To pokłosie czerwonej kartki, którą Hiszpan obejrzał, w ostatnim meczu ze Stomilem Olsztyn.

Na kolejne napomnienia muszą uważać Piotr Janczukowicz i Javi Moreno. Obaj zgromadzili na swoich kontach po trzy żółte kartki i kolejna wykluczy ich z gry, w jednym meczu ligowym.

W drużynie naszego najbliższego rywala wszyscy zawodnicy są gotowi do gry, biorąc pod uwagę sytuacje z kartkami, ale lista zagrożonych jest długa. Znajdują się na niej: Radosław Adamski, Damian Hilbrycht, Bartłomiej Wasiluk oraz ex-ełkaesiak, Jakub Wróbel.

ŻÓŁTE KARTKI

Maksymilian Rozwandowicz, Pirulo, Oskar Koprowski – 5

Jakub Tosik, Bartosz Szeliga, Jan Sobociński, Maciej Dąbrowski, Maciej Wolski – 4

Piotr Janczukowicz, Javi Moreno – 3 (zagrożeni)