Raport kartkowy: ŁKS w pełnym składzie. Siedmiu graczy zagrożonych pauzą

W niedzielnym spotkaniu między ŁKS-em a GKS-em Tychy, szkoleniowiec biało-czerwono-białych nie będzie musiał przejmować się zawieszeniami spowodowanymi przez żółte i czerwone kartki. Z kolei trener gości nie będzie mógł skorzystać z jednego gracza.

Po meczu z GKS-em Katowice do grona zagrożonych dołączyli Pirulo i Jan Sobociński. Grupa piłkarzy, którzy muszą uważać na kolejne upomnienie, po stronie ŁKS-u składa się już siedmiu nazwisk. Oprócz wspomnianej dwójki, są w niej także: Oskar Koprowski, Maciej Wolski, Jakub Tosik, Bartosz Szeliga i Maciej Dąbrowski.

W niedzielę na murawie nie zobaczymy stopera GKS-u Tychy – Nemanji Nedicia. Czarnogórzec w ostatnim meczu ligowym z GKS-em Jastrzębie otrzymał czwartą żółtą kartkę w sezonie. Wśród zagrożonych są Wiktor Żytek, Marcin Kozina, Łukasz Grzeszczyk oraz Kamil Kargulewicz.

ŻÓŁTE KARTKI

Maksymilian Rozwandowicz – 5

Maciej Dąbrowski, Bartosz Szeliga, Jakub Tosik, Maciej Wolski, Oskar Koprowski, Jan Sobociński, Pirulo – 3 (zagrożeni)

Stipe Jurić, Adam Marciniak, Adrian Klimczak, Piotr Janczukowicz, Antonio Dominguez – 2