Raport kartkowy: ŁKS w pełnym składzie, Puszcza bez Stępnia

Żaden z zawodników Łódzkiego Klubu Sportowego nie będzie musiał pauzować za kartki w najbliższym spotkaniu ligowym z Puszczą Niepołomice. Z kolei zaś w drużynie rywala nie zobaczymy obrońcy – Konrada Stępnia.

Stępień w tym sezonie w większości spotkań był podstawowym zawodnikiem „Żubrów”. Rozegrał 19 spotkań w Fortuna 1. lidze i zdobył jedną bramkę.

W gronie zagrożonych ełkaesiaków jest aż pięć nazwisk. Kolejna żółta kartka Jana Sobocińskiego, Maksymiliana Rozwandowicza, Michała Trąbki i Antonio Domingueza wykluczy ich z gry na jedno spotkanie. W gorszej sytuacji jest Maciej Dąbrowski, który w tym sezonie zebrał już 11 żółtych kartek. Jeśli otrzyma dwunaste napomnienie to będzie pauzował w dwóch meczach. W obozie najbliższego rywala na kartki muszą uważać Erik Cikos, Michal Klec, Karol Knap, Szymon Kobusiński oraz Gabriel Kobylak.

Kartki ŁKS-u w sezonie 2020/21 w Fortuna 1. lidze:

ŻÓŁTE KARTKI

11 – Maciej Dąbrowski (zagrożony)

7 – Jan Sobociński, Maksymilian Rozwandowicz, Michał Trąbka (zagrożeni)

5 – Adrian Klimczak, Pirulo, Maciej Wolski, Adam Marciniak

4 – Samu Corral, Dragoljub Srnić, Kamil Dankowski, Jakub Tosik

3 – Antonio Dominguez (zagrożeni)

2 – Przemysław Sajdak, Piotr Janczukowicz, Łukasz Sekulski, Tomasz Nawotka, Carlos Moros Gracia

1 – Mikkel Rygaard, Ricardinho

CZERWONE KARTKI

1 – Maciej Wolski,  Samu Corral, Jan Sobociński

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem rozgrywek zawodnik musi pauzować: