Raport kartkowy: ŁKS w pełnym składzie, GKS bez podstawowego pomocnika

Żaden z zawodników Łódzkiego Klubu Sportowego nie będzie musiał pauzować za kartki w najbliższym spotkaniu ligowym z GKS-em 1962 Jastrzębie. Z kolei zaś w drużynie rywala nie zobaczymy pomocnika – Marka Mroza.

Brak tego piłkarza będzie sporym osłabieniem zespołu Łukasza Włodarka. Mróz jest wyróżniającym się zawodnikiem w zespole z Jastrzębia. W tym sezonie rozegrał 28 meczów, w których zdobył dwa gole i zaliczył jedną asystę.

W gronie zagrożonych ełkaesiaków są dwa nazwiska. Kolejna żółta kartka Jana Sobocińskiego i Maksymiliana Rozwandowicza wykluczy ich z gry na jedno spotkanie. W obozie najbliższego rywala na kartki muszą uważać Mateusz Bondarenko, Aleksander Komor oraz Dawid Witkowski.

ŻÓŁTE KARTKI

10 – Maciej Dąbrowski

7 – Jan Sobociński, Maksymilian Rozwandowicz (zagrożeni)

6 – Michał Trąbka