Raport kartkowy: Koprowski nie zagra z Koroną. Rywale bez czołowego pomocnika

Łódzki Klub Sportowy będzie musiał sobie radzić w najbliższą sobotę bez Oskara Koprowskiego. Obrońca biało-czerwono-białych został ukarany, w Jastrzębiu czwartą żółtą kartką w tym sezonie i nie pomoże drużynie z Koroną Kielce.

Na napomnienia w najbliższym spotkaniu musi uważać trzech piłkarzy „Rycerzy Wiosny”. Są to Maciej Dąbrowski, Maciej Wolski oraz Piotr Janczukowicz.

Korona też nie będzie mogła wystawić w Łodzi najsilniejszej jedenastki. W miniony weekend, w starciu ze Stomilem Olsztyn, bezpośrednią czerwoną kartką został ukarany, Jakub Łukowski i nie zagra z ŁKS. Z kolei w gronie zagrożonych są Adrian Danek, Felipe Oliveira, Grzegorz Szymusik i Adam Frączczak.

ŻÓŁTE KARTKI

Maksymilian Rozwandowicz – 5

Jakub Tosik, Bartosz Szeliga, Pirulo, Jan Sobociński, Oskar Koprowski 4 (pauzuje)

Maciej Dąbrowski, Maciej Wolski, Piotr Janczukowicz – 3 (zagrożeni)