Ramirez i Malarz w jedenastce kolejki

Dwóch zawodników Łódzkiego Klubu Sportowego znalazło się w jedenastce 12. kolejki PKO BP Ekstraklasy opublikowanej na oficjalnej stronie rozgrywek. Za mecz z Górnikiem Zabrze zostali wyróżnieni Arkadiusz Malarz i Dani Ramirez.

Obaj piłkarze z Alei Unii mieli spory wpływ na wywiezienie przez łodzian punktu z Zabrza. Hiszpan trafił do siatki po bardzo ładnym uderzeniu, a doświadczony golkiper był w doskonałej dyspozycji przez całe spotkanie i swoimi kapitalnymi interwencjami ratował ŁKS przed utratą gola.

Jedenastka 12. kolejki PKO BP Ekstraklasy: Arkadiusz Malarz (ŁKS) – Michał Karbownik (Legia), Igor Łasicki (Pogoń), Mikkel Kirkeskov (Piast) – Lukas Haraslin (Lechia), Martin Pospisil (Jagiellonia), Michał Nalepa (Arka), Dani Ramirez (ŁKS) – Patryk Klimala (Jagiellonia), Rafael Lopes (Cracovia), Piotr Parzyszek (Piast).

EHePxCkX4AA6bgc

Foto: Artur Kraszewski