Piłka NożnaRezerwy

Radwanek uprawiony do gry w trzecioligowych rezerwach

Błażej Radwanek został zgłoszony do rozgrywek III ligi w systemie Extranet i nie ma już żadnych przeciwwskazań, aby występował w rundzie wiosennej w drużynie rezerw Łódzkiego Klubu Sportowego.

23-latek trafił do Łodzi w grudniu ubiegłego roku z trzecioligowej Wisłoki Dębica. Z klubem z alei Unii podpisał dwuipółletni kontrakt, ważny do 30 czerwca 2024 roku.

Z powodu zakazu rejestrowania graczy, nałożonego przez FIFA, wśród kibiców pojawiły się obawy czy klub będzie mógł zgłosić do rozgrywek nowego napastnika. Po zdjęciu zakazu udało się to zrobić i Radwanek może pomóc drużynie ŁKS II w rundzie wiosennej, już od pierwszego spotkania z Sokołem Aleksandrów Łódzki.

W pierwszej części sezonu Błażej Radwanek zdobył dla Wisłoki Dębica dziewięć bramek w III lidze.