Pyrdoł dołącza do Sobocińskiego w młodzieżowej kadrze!

Jan Sobociński i Piotr Pyrdoł otrzymali od selekcjonera Czesława Michniewicza powołania do reprezentacji Polski U-21 na mecze eliminacji do Mistrzostw Europy z Bułgarią i Czarnogórą.

„Sobota” jest etatowym reprezentantem u trenera Michniewicza i rozegrał w młodzieżówce już cztery spotkania, natomiast dla Pyrdoła to pierwsze powołanie na które zapracował ostatnimi świetnymi występami w Ekstraklasie i Pucharze Polski.

Pierwsze spotkanie eliminacyjne zostanie rozegrane 15 listopada o godzinie 17:00 w Sofii z Bułgarią. Trzy dni później w Podgoricy Polacy zagrają z Czarnogórą (15:00).

Zawodnicy powołani przez Czesława Michniewicza na mecze z Bułgarią i Czarnogórą:

Bramkarze: Kamil Grabara (Huddersfield Town), Marcin Bułka (PSG), Karol Niemczycki (Puszcza Niepołomice)

Obrońcy: Karol Fila (Lechia Gdańsk), Robert Gumny (Lech Poznań), Kamil Pestka (Cracovia), Jan Sobociński (ŁKS Łódź), Sebastian Walukiewicz (Cagliari Calcio), Przemysław Wiśniewski (Górnik Zabrze)

Pomocnicy: Maciej Ambrosiewicz (Wisła Płock), Mateusz Bogusz (Leeds United), Patryk Dziczek (Salernitana), Kamil Jóźwiak (Lech Poznań), Marcin Listkowski (Pogoń Szczecin), Sylwester Lusiusz (Cracovia), Jakub Moder (Lech Poznań), Przemysław Płacheta (Śląsk Wrocław), Piotr Pyrdoł (ŁKS Łódź), Bartosz Slisz (Zagłębie Lubin), Daniel Ściślak (Górnik Zabrze)

Napastnicy: Patryk Szysz (Zagłębie Lubin), Paweł Tomczyk (Lech Poznań) Bartosz Bida (Jagiellonia Białystok), Patryk Klimala (obaj Jagiellonia Białystok)