Puszcza bez gola od sześciu spotkań

Puszcza Niepołomice w ostatnim czasie notuje mało chlubną serię. Gospodarze niedzielnego meczu z Łódzkim Klubem Sportowym nie zdołali pokonać bramkarzy rywali w sześciu ostatnich spotkaniach. Miejmy nadzieję, że seria będzie trwać również po nadchodzącym weekendzie.

Ostatnim zawodnikiem Puszczy Niepołomice, który zdołał wpisać się na listę strzelców był Michał Czarny. Obrońca na początku kwietnia pokonał Grzegorza Drazika w wygranym przez niepołomiczan meczu z GKS-em Jastrzębie i jak dotąd żaden z zawodników Puszczy nie znalazł drogi do bramki rywali.

Od wspomnianego meczu z GKS-em Jastrzębie (03.04) piłkarze z Niepołomic rozegrali już sześć kolejnych pojedynków. We wszystkich z nich wystąpił niedoszły ełkaesiak Szymon Kobusiński, a w czterech na boisku meldował się najlepszy strzelec drużyny, a zarazem były napastnik „Rycerzy Wiosny” Jewhen Radionov.