Fortuna 1. LigaNewsPiłka Nożna

Przygotowania do meczu z Resovią

W niedzielę piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego podejmą na własnym stadionie Resovię. Mikrocykl treningowy będzie dłuższy niż w poprzednich tygodniach, więc sztab szkoleniowy nie zamierza tracić czasu.

Nowy tydzień ełkaesiacy rozpoczęli popołudniowym treningiem w poniedziałek. W pozostałe dni, a więc wtorek, środę, czwartek, piątek i sobotę, w planach jest po jednym treningu, każdy przed południem. Zajęcia skupiać się będą na mankamentach (m.in. finalizacja akcji), ale również na szlifowaniu m.in. stałych fragmentów gry.

W zajęciach z drużyną udział będzie brał już Antonio Dominguez, który ma być gotowy do gry. Maciej Dąbrowski i Nacho Monsalve rozpoczną zajęcia indywidualne, z kolei Samu Corral będzie trenował na coraz większych obciążeniach. Ricardinho czeka na „zielone światło” od lekarzy, a decyzja o powrocie Brazylijczyka do treningów zapadnie po kolejnych badaniach.

Plan mikrocyklu treningowego przed meczem z Resovią:
Poniedziałek – trening po południu
Wtorek – sobota – trening przed południem
Niedziela – mecz z Resovią (12:40)