Fortuna 1. LigaPiłka NożnaWypowiedzi

Przemysław Sajdak: Musimy dźwignąć tę presję i po prostu awansować

Po przegranym 0:3 meczu z Miedzią Legnica przed kamerami Polsatu Sport stanął Przemysław Sajdak, który wypowiedział się na temat meczu, najbliższych spotkań drużyny i presji związanej z awansem.

O niewykorzystanych sytuacjach w pierwszej połowie:

– Dużo sytuacji mieliśmy w pierwszej połowie, naprawdę dobrze wyglądaliśmy. Szkoda, nie wykorzystaliśmy kilku klarownych sytuacji i niestety po pierwszej połowie było 0:0, a druga połowa to już…

O tym czy po drugiej straconej bramce zespół stracił nadzieję na dobry wynik:

– Graliśmy do końca, później niepotrzebny mój błąd w drugiej połowie, bramka na 3:0. Uważam, że pierwsza połowa w naszym wykonaniu wyglądała dobrze, ale później już, no niestety, ciężko mi cokolwiek powiedzieć. Nie wydawało się jakbyśmy nie wyszli na drugą połowę tak jak na pierwszą i taki jest wynik tego spotkania.

O tym czy był to ostatni moment na porażkę, patrząc na terminarz drużyny:

Przed nami będą ważne mecze, bardzo ważne dla całej naszej drużyny, dla całego klubu, więc dalej będziemy ciężko pracować, żeby na te mecze jak najlepiej się przygotować

O tym czy drużyna odczuwa dodatkowy ciężar związany z presją na awans do Ekstraklasy:

– Nie, myślę, że nie, bo musimy po prostu sobie z tym poradzić. Wiadomo, że aspiracje są duże, ale my musimy dźwignąć tę presję i po prostu awansować.

Źródło: Polsat Sport