Powtórzone badania wypadły pozytywnie. Wszystkie wyniki negatywne

W poniedziałek sześciu zawodników Łódzkiego Klubu Sportowego przeszło powtórne badania na obecność wirusa SARS-CoV-2. Na całe szczęście wszystkie wyniki były negatywne i nikt nie dołączył do szóstki zawodników przebywających w izolacji domowej.

Przypomnijmy, że sobotnie badania na obecność wirusa SARS-CoV-2 w przypadku sześciu zawodników nie wykazały jednoznacznych wyników, więc w poniedziałek piłkarze ci zostali poddani badaniom raz jeszcze.

W tej sześciosobowej grupie powtórzone testy nie wykazały na szczęście ani jednego wyniku pozytywnego, co za tym idzie w tzw. izolacji domowej przebywa obecnie tylko sześciu wcześniej objętych izolacją domową zawodników ŁKS-u.

Piłkarze, którzy w poniedziałek przeszli powtórzone badania dołączyli już do pozostałych zdrowych kolegów i od wtorku są do dyspozycji sztabu szkoleniowego – czytamy na oficjalnej stronie klubu.