Powrót Dankowskiego na pierwszoligowe boiska!

Kamil Dankowski doczekał się powrotu na pierwszoligowe boiska. Po poważnej kontuzji nie ma już śladu i obrońca będzie mógł pomóc zespołowi, w decydującej fazie sezonu Fortuna 1. ligi.

25-latek powoli był wprowadzany do gry, po ciężkim urazie kolana, którego doznał w końcówce poprzednich rozgrywek. Po żmudnej rehabilitacji gracz kilka miesięcy trenował z pierwszym zespołem, ale nie był jeszcze gotowy do powrotu. W tym sezonie pierwsze kroki na boisku stawiał w drużynie rezerw. Dankowski zagrał w dwóch meczach w III lidze – z Sokołem Aleksandrów Łódzki oraz KS Kutno.

W poprzednim tygodniu trener Marcin Pogorzała znalazł dla niego miejsce w kadrze meczowej, na spotkanie ligowe z Miedzią Legnica – jednak „Danek” całe 90 minut przesiedział na ławce rezerwowych. W piątkowy wieczór po prawie dziesięciomiesięcznej przerwie wrócił na boiska Fortuna 1. ligi. Obrońca dostał od szkoleniowca, 24 minuty w meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

„Danek” witamy z powrotem na boisku!

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0