Piłka NożnaRezerwy

Pojedynek z piłkarskim kopciuszkiem. Rezerwy zagrają ze Zniczem Biała Piska

W szóstej kolejce trzeciej ligi rezerwy ŁKS-u zmierzą się ze Zniczem Biała Piska. Piłkarskim kopciuszkiem z małego miasta na Mazurach, który potrafi napsuć trochę krwi trzecioligowcom.

Znicz Biała Piska na czwartym poziomie rozgrywkowym występuje już czwarty sezon. Wcześniej od swojego założenia w 2001 roku balansował na poziomie IV ligi i niższych szczebli rozgrywkowych. Wydaje się jednak, że tym razem klub z czterotysięcznego miasta na dobre osiadł w III Lidze, ostatnie sezony kończąc w górnej połowie tabeli.

Początek nowych rozgrywek nie jest już jednak dla Znicza tak optymistyczny. Na cztery rozegrane mecze klub z Mazur wygrał zaledwie raz, tyle samo razy remisował, a dwukrotnie schodził z boiska przegrany.

Ełkaesiacy po pierwszej w tym sezonie porażce przeciwko Lechii Tomaszów Mazowiecki (0:3) będą chcieli z całą pewnością pokazać, że była to jedynie nic nie znacząca wpadka. Chęć odkucia może przełożyć się na dodatkowe siły i motywacje do wygrania kolejnego spotkania.

Początek meczu pomiędzy ŁKS II, a Zniczem Biała Piska zaplanowano na piątek (27.08) na godzinę 16:00. Będzie to więc idealna przystawka przed wieczornym spotkaniem pierwszego zespołu Rycerzy Wiosny. Na spotkanie rozgrywane na obiektach Akademii ŁKS obowiązują bilety w cenie 10zł.

fot. Łukasz Żuchowski