Fortuna 1. LigaNewsPiłka Nożna

Plan transmisji meczów 11. kolejki Fortuna I Ligi

Telewizja Polsat podała do wiadomości plan transmisyjny 11. kolejki Fortuna 1 Ligi. Wśród potencjalnie nadawanych meczów, znalazło się spotkanie Łódzkiego Klubu Sportowego.

W następny weekend (06-08.11) rozegrana ma zostać jedenasta seria gier obecnego sezonu Fortuna 1 Ligi. Według wstępnych planów kamery telewizji Polsat pojawią się wówczas w Legnicy, Niecieczy oraz Tychach.

W razie odwołania którego z transmitowanych spotkań, nadawca przygotował ofertę meczów alternatywnych. Wśród nich znalazł się niedzielny pojedynek ŁKS-u Łódź Chrobrym Głogów.

Plan transmisji spotkań 11. kolejki Fortuna 1 Ligi:
6 listopada, 17:40 – Miedź Legnica – Widzew (alternatywny mecz: Stomil Olsztyn – Radomiak Radom)
7 listopada, 12:40 – Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Górnik Łęczna (alternatywny mecz: Odra Opole – GKS 1962 Jastrzębie)
8 listopada, 12:40 – GKS Tychy – Puszcza Niepołomice (alternatywny mecz: ŁKS Łódź – Chrobry Głogów)