Plan przygotowań do sezonu 2021/22

Zawodnicy Łódzkiego Klubu Sportowego nie będą mieli dużo czasu na wypoczynek. Już 29 czerwca ełkaesiacy rozpoczną przygotowania do nowego sezonu Fortuna 1. ligi. W planach zespół ma cztery mecze kontrolne i obóz w Woli Chorzelowskiej.

Na pierwszym treningu gracze pojawią się 29 czerwca, a dzień później wezmą udział w badaniach wydolnościowych. Już 1 lipca podopieczni nowego trenera ŁKS wyjadą na obóz do Woli Chorzelowskiej, czyli do miejsca gdzie przygotowywali się przed minionym sezonem.

Na Podkarpaciu „Rycerze Wiosny” spędzą dziewięć dni i rozegrają dwa mecze kontrolne ze Stalą Mielec oraz Stalą Rzeszów. Po powrocie do Łodzi drużyna będzie przygotowywać się na własnych obiektach i rozegra kolejne trzy sparingi – z KKS-em KaliszKoroną Kielce oraz Zniczem Pruszków.

Plan letniego okresu przygotowawczego:

29 czerwca – pierwszy trening
30 czerwca – badania wydolnościowe
1-9 lipca – obóz w Woli Chorzelowskiej
3 lipca – sparing ze Stalą Mielec (Wola Chorzelowska) – godz. 17:30
7 lipca – sparing ze Stalą Rzeszów (Wola Chorzelowska) – godz. 10:30
14 lipca – sparing z KKS-em Kalisz (Łódź) – godz. 18:00
17 lipca – sparing z Koroną Kielce (Łódź), 3 x 45 min – godz. 17:30
24 lipca – sparing ze Zniczem Pruszków (Łódź)
31 lipca – 1 sierpnia – pierwsza kolejka Fortuna 1. ligi