Plan przygotowań do meczów z GKS-em Jastrzębie i Koroną Kielce

Przed piłkarzami Łódzkiego Klubu Sportowego bardzo intensywny tydzień. Dwa mecze rozgrywane w odstępie trzech dni spowodowały, że na treningi nie ma zbyt wiele czasu, nie wspominając przy tym o regeneracji.

Środowe starcie z GKS-em Jastrzębie i sobotni wyjazd na mecz z Koroną Kielce sprawiły, że w tym tygodniu „Rycerzy Wiosny” czekają zaledwie trzy treningi. Dwa z nich na pełnych obrotach – w poniedziałek i we wtorek. Czwartkowe zajęcia uzależnione będą z kolei od środowego meczu, dopiero po nim sztab szkoleniowy podejmie decyzję o charakterze treningu.

Czasu na regeneracje nie ma więc za wiele. To może okazać się nie małym problemem, patrząc szczególnie na ostatnie kontuzje, których nabawili się Ricardinho, Antonio DominguezNacho Monsalve.

Plan przygotowań do meczów z GKS-em Jastrzębie i Koroną Kielce:

Poniedziałek – trening na boisku
Wtorek –
trening na boisku
Środa –
mecz z GKS-em Jastrzębie (18:00)
Czwartek –
trening
Piątek –
wyjazd do Kielc
Sobota –
mecz z Koroną Kielce (18:00)