Plan mikrocyklu treningowego przed meczem z Arką Gdynia

Po trudnym tygodniowym maratonie rozgrywki Fortuna I ligi trochę zwolnią. Piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego w tym tygodniu będą przygotowywać się do meczu ligowego z Arką Gdynia.

Po wygranym 2:1 niedzielnym spotkaniu z Resovią zawodnicy dostali jeden dzień wolnego i w poniedziałek będą odpoczywać. Misję „Arka Gdynia” ełkaesiacy rozpoczną we wtorek. Na ten dzień zaplanowano dwa treningi. Najpierw do południa gracze zostaną podzieleni na trzy grupy i będą pracować na siłowni. Wieczorem odbędą się zajęcia na boisku.

W środę odbędzie się jeden trening na zielonej murawie, a w czwartek piłkarze najpierw popracują na boisku, a później będą regenerować siły przed starciem z Arką.

W piątek zespół wyjedzie do Gdyni. Mecz odbędzie się w sobotę o 12:40. Po powrocie do Łodzi zaplanowano trening regeneracyjny oraz jednostkę wyrównawczą dla piłkarzy, którzy zagrają w mniejszym wymiarze czasowym lub w ogóle nie pojawią się na placu gry.

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0