Plan mikrocyklu treningowego na najbliższy tydzień

Za piłkarzami Łódzkiego Klubu Sportowego bardzo intensywny tydzień. Piłkarze Wojciecha Stawowego w ciągu siedmiu dni rozegrali trzy spotkania i co ważne wszystkie z nich zakończyły się zdobyciem trzech punktów. Najbliższy mecz ligowy z Sandecją Nowy Sącz zostanie rozegrany w niedzielę, a przygotowania do tego starcia ełkaesiacy rozpoczną we wtorek.

Po meczu z Zagłębiem Sosnowiec zawodnicy ŁKS spotkali się w niedzielę na treningu regeneracyjnym. Decyzją sztabu szkoleniowego poniedziałek był dniem wolnym.

Przygotowania do spotkania z Sandecją ełkaesiacy rozpoczną we wtorek od treningu na boisku. W środę zespół będzie pracował w trzech grupach na siłowni.

W czwartek, piątek i sobotę łodzianie będą szlifować formę na zielonej murawie. Jeden z tych treningów odbędzie się na płycie głównej stadionu przy alei Unii Lubelskiej.

Mecz z Sandecją Nowy Sącz rozpocznie się w niedzielę 27 września o 12:40. Transmisję z tego wydarzenia przeprowadzi stacja Polsat Sport.