Pirulo w jedenastce kolejki

Pirulo został wyróżniony przez tygodnik „Piłka Nożna” za mecz z Zagłębiem Sosnowiec. Hiszpan znalazł się w najlepszej jedenastce czwartej kolejki Fortuna I ligi.

Skrzydłowy ŁKS w spotkaniu z sosnowiczanami strzelił gola i zaliczył asystę przy trafieniu Michała Trąbki. Był bardzo aktywny i wyróżniał się na tle rywali.

W naszych ocenach pomeczowych ŁKSFANS – Pirulo otrzymał „7” i został wybrany najlepszym zawodnikiem meczu.

Jedenastka 4. kolejki Fortuna I ligi tygodnika „Piłka Nożna”:

Kacper Rosa (Odra Opole) – Krystian Nowak (Widzew), Artem Putiwcew (Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Oliver Praznovsky (Chrobry Głogów) – Roman Gergel (Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Merveille Fundambu (Widzew), Mateusz Machaj (Chrobry Głogów), Pirulo (ŁKS) – Mateusz Żebrowski (Arka Gdynia), Maciej Jankowski (Arka Gdynia), Paweł Wojciechowski (Górnik Łęczna).

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport