Fortuna 1. LigaNewsPiłka Nożna

Pirulo w jedenastce 24. kolejki Fortuna 1. Ligi

Pirulo w meczu z Resovią ustrzelił dublet, notując pierwsze liczby w meczu o punkty w tym roku. Został za to doceniony przez redakcję tygodnika „Piłka Nożna”, która umieściła go w jedenastce 24. kolejki Fortuna 1. Ligi.

Pirulo wiosną miał problemy ze wstrzeleniem się w pełnię swojej formy. Jego zwody, dryblingi i technika mogły imponować, jednak nie przekładały się one na bramki zdobywane przez ełkaesiaków. W końcu ta sztuka mu się udała, i to z nawiązką, bo w niedzielnym meczu z Resovią zanotował dublet.

Dobry mecz Hiszpana dostrzegła redakcja tygodnika „Piłka Nożna”, która umieściła go w jedenastce 24. kolejki Fortuna 1. Ligi. Swój wybór uargumentowała ona następująco – „w Rzeszowie przypomniał o sobie dubletem„.

Jedenastka 24. kolejki Fortuna 1. Ligi:

Jakub Szymański (Górnik Polkowice) – Adrian Danek (Korona Kielce), Michał Michalec (Chrobry Głogów), Antoni Klimek (Odra Opole) – Adam Deja (Arka Gdynia) – Eryk Sobków (Górnik Polkowice), Łukasz Zjawiński (Sandecja Nowy Sącz), Pirulo (ŁKS Łódź) – Mikołaj Lebedyński (Chrobry Głogów), Mateusz Piątkowski (Górnik Polkowice), Szymon Sobczak (Zagłębie Sosnowiec)

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport