NewsPiłka Nożna

Pirulo i Nacho wrócili do treningów!

Po sobotnim sparingu z Koroną Kielce pojawiło się sporo obaw związanych z zawodnikami, którzy w nim nie wystąpili, oraz tymi, którzy doznali w trakcie niego urazów. Na początek tygodnia dobra wiadomość – Pirulo oraz Nacho trenują już wspólnie z drużyną!

Kolejny tydzień przygotowań do nowego sezonu Fortuna 1. Ligi ŁKS rozpoczyna z ogłoszeniem dobrej wiadomości – Pirulo oraz Nacho Monsalve wrócili do wspólnych treningów z resztą zespołu! Hiszpańscy zawodnicy jako jedyni nie wystąpili w sparingu z Koroną Kielce, ze względu na drobne urazy.

Indywidualnie trenują zaś Jan KuźmaDawid ArndtRicardinho, którzy przedwcześnie opuścili w sobotę murawę ze względu na urazy oraz Samu Corral, wracający do zdrowia po operacji kolana. W treningu z resztą drużyny nie wziął także udziału Maciej Wolski.

W tym tygodniu Rycerze Wiosny będą codziennie trenować przy al. Unii 2 oraz w ośrodku przy ul. Krańcowej, a piątkowy mecz ze Zniczem Pruszków oraz sobotnia gra wewnętrzna podsumują ten mikrocykl.

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0