Fortuna 1. LigaPiłka NożnaWypowiedzi

Piotr Janczukowicz: Cieszę się, że dołożyłem swoją cegiełkę do tego wyniku

Trzecią, zamykającą mecz w Olsztynie, bramkę zdobył w piątek Piotr Janczukowicz. Młody napastnik nie krył swojej radości zarówno z gola, ale również z postawy zawodników rezerwowych podczas spotkania ze Stomilem.

O wygraniu 3:0 i przełamaniu serii spotkań bez zwycięstwa:

– Cieszę się, że wracamy do Łodzi z 3 punktami i że my, rezerwowi daliśmy swoją cegiełkę do tego wyniku. Mam nadzieję, że będziemy trzymać tą passę teraz.

O trenowaniu stałych fragmentów gry:

– Cały tydzień ogólnie trenowaliśmy stałe fragmenty gry i wyglądało to dobrze. I fajnie, że mogliśmy strzelić dwie bramki właśnie ze stałych fragmentów.

O bramce na 3:0:

– Najpierw można podziękować Piriemu, że podał tą piłkę do mnie. I z tej sytuacji jak to było widać dobrze się pokazałem. Nawet gdyby Piru by mi nie podał to miałbym wolne miejsce, żeby pobiec nawet sam. Ja się cieszę, że mogłem dać swoją cegiełkę do tej wygranej.

O meczu:

– Ogólnie do tego meczu podchodziliśmy jak do każdego przeciwnika – skoncentrowani na 100%. Wiedzieliśmy, że to będzie ciężki mecz, bo ten mecz ogólnie nie był łatwy. Ale jednak go wygraliśmy, jesteśmy lepszą drużyną, z przebiegu meczu też byliśmy i mam nadzieję, że tą passę będziemy tylko trzymać i dalej wygrywać.

fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport