Piłka Nożna

Piłkarze ŁKS już w Woli Chorzelowskiej

Zawodnicy Łódzkiego Klubu Sportowego w poniedziałek popołudniu zameldowali się w ośrodku Rado Resort w Woli Chorzelowskiej, gdzie do 8 sierpnia będą szlifować formę przed startem sezonu w Fortuna I lidze.

Na obóz sztab szkoleniowy zabrał 27 piłkarzy w tym czterech bramkarzy. Podczas obozu łodzianie rozegrają dwa mecze sparingowe. W sobotę 8 sierpnia zmierzą się z beniaminkiem PKO BP Ekstraklasy Stalą Mielec oraz z innym pierwszoligowcem Koroną Kielce.

Żaden z zawodników nie narzeka na poważne urazy. Obóz w Woli Chorzelowskiej to szansa dla nowych zawodników, aby zaaklimatyzować się w zespole dwukrotnego Mistrza Polski. Z drużyną podróżowali świeżo pozyskani Piotr Gryszkiewicz, Jakub Tosik, Michał Kot, Marcel Wszołek i Kelechukwu Ebenezer Ibe-Torti.