Fortuna 1. LigaNewsPiłka Nożna

Pierwsze zajęcia ełkesiaków w letnim okresie przygotowawczym

Wtorkowym popołudniem piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego odbyli pierwszy tego lata trening. Na zajęciach zameldowało się dwudziestu siedmiu piłkarzy.

Pierwszy trening pod wodzą Kibu Vicuni rozpoczął się we wtorek, punktualnie o godzinie 18. Nowy szkoleniowiec miał na nim do dyspozycji 27, a w tym wszystkie nowe twarze w ekipie „Rycerzy Wiosny” – Nacho Monsalve, Marka Kozioła, Stipe Juricia, Javiego Moreno, Jana Kuźmę oraz Bartosza Szeligę.

Na treningu zabrakło trzech piłkarzy, którzy dostali wolną rękę w poszukiwaniu klubu – Łukasza Sekulskiego, Przemysława Sajdaka i Dragoljuba Srnicia – oraz Ricardinho, który dostał zgodę na niego dłuższy urlop. Brazylijczyk dołączy do drużyny dopiero na obozie przygotowawczym.

Pierwsze zajęcia miały charakter wprowadzający w letni okres przygotowawczy. W środę ełkaesiacy przejdą standardowe badania wydolnościowe i kondycyjne, a już w czwartek cała drużyna ruszy w drogę na obóz w Woli Chorzelowskiej.

Kadra Łódzkiego Klubu Sportowego na pierwszym treningu w letnim okresie przygotowawczym:

BramkarzeDawid Arndt, Marek Kozioł, Michał Kot, Aleksander Bobek

ObrońcyMateusz Bąkowicz, Maciej Wolski, Bartosz Szeliga, Maciej Dąbrowski, Jan Sobociński, Nacho Monsalve, Adrian Klimczak, Adam Marciniak

PomocnicyOskar Koprowski, Maksymilian Rozwandowicz, Jan Kuźma, Guima, Antonio Dominguez, Mikkel Rygaard, Michał Trąbka, Pirulo, Javi Moreno, Jakub Tosik, Piotr Gryszkiewicz, Kelechukwu

NapastnicySamu Corral, Stipe Jurić, Piotr Janczukowicz