Piłka NożnaRezerwy

Pierwsze stracone punkty rezerw. Włókniarz – ŁKS II 1:1

Rezerwy Łódzkiego Klubu Sportowego straciły w sobotę pierwsze punkty w tym sezonie IV ligi. Ełkaesiacy zremisowali w Zelowie z miejscowym Włókniarzem 1:1. Gospodarze trafili do siatki w ostatniej minucie spotkania.

Trenerzy drugiego zespołu mieli do dyspozycji w tym spotkaniu Kelechukwu Ibe-Tortiego oraz Daniela Celeę, którzy nie znaleźli się w kadrze meczowej na spotkanie pierwszej drużyny z Zagłębiem Sosnowiec.

Łodzianie wyszli na prowadzenie w 30 minucie gry. Arbiter podyktował rzut karny dla biało-czerwono-białych, a pewnym egzekutorem jedenastki okazał się Oskar Koprowski.

Nasi zawodnicy mieli sporo sytuacji do podwyższenia wyniku, ale ostatecznie nie udało się tego dokonać. Zemściło się to w ostatniej minucie gry kiedy to Włókniarz Zelów doprowadził do wyrównania, za sprawą Bartosza Jachymskiego.

ŁKS II Łódź pomimo utraty punktów utrzymał fotel lidera IV ligi, choć druga w tabeli Boruta Zgierz wygrała swoje spotkanie i obecnie ma tyle samo punktów (28) co piłkarze Marcina Matysiaka i Pawła Drechslera.

Kolejny mecz rezerw ŁKS-u rozegrają w sobotę 26 września w Łodzi z Nerem Poddębice. Pierwszy gwizdek arbitra o godzinie 11:00.

Włókniarz Zelów – ŁKS II Łódź 1:1 (0:1)

Bramki: Jachymski 90+3 – Koprowski 30-k

Skład ŁKS: Michał Kot – Mateusz Bąkowicz, Daniel Celea, Mieszko Lorenc, Aleksander Ślęzak, Oskar Koprowski, Artur Sójka (Piotr Tazbir 56′), Kelechukwu Ebenezer Ibe-Torti (Dawid Lebkuchen 89′), Tomasz Górecki (Mikołaj Lipień 65′), Jakub Romanowicz (Michał Karlikowski 79′), Dariusz Gmosiński (Jakub Piela 62′).