NewsPiłka Nożna

Patryk Gryckiewicz rozjemcą starcia z GKS-em Katowice

Już w sobotę „Rycerze Wiosny” zainagurują nowy sezon Fortuna 1. Ligi, podejmując na Stadionie Króla GKS Katowice. Sędzią, który poprowadzi to spotkanie będzie 27-letni Patryk Gryckiewicz, który w swojej karierze dotychczas trzykrotnie gwizdał w meczach Łódzkiego Klubu Sportowego.

Sędziego głównego na liniach wspierać będą Jakub Winkler oraz Piotr Podbielski, a rolę arbitra technicznego pełnić będzie Albert Różycki. Nad przebiegiem spotkania będzie czuwał także VAR, za który odpowiedzialny będzie Łukasz Kuźma oraz jego asystent, Adam Kupsik.

Ostatni sezon arbiter z Torunia spędził sędziując głównie mecze na poziomie I Ligi, choć w ostatniej kolejce Ekstraklasy dostał szansę poprowadzenia meczu Górnika Łęczna z Jagiellonią Białystok.

Historia meczów z udziałem ŁKS-u prowadzonych przez Patryka Gryckiewicza:

Bilans: 2 wygrane, 1 porażka. Bramki: 4-4

Sezon 2020/21

31.10.2020: Unia Janikowo – ŁKS Łódź 0:2 (1/16 Pucharu Polski)
01.12.2020: ŁKS Łódź – Miedź Legnica 3:4 (I Liga)

Sezon 2021/22

21.11.2021: ŁKS Łódź – GKS Tychy 2:0 (I Liga)

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport