Fortuna 1. LigaPiłka NożnaTransfery

Oficjalnie: Tomasz Nawotka odchodzi z ŁKS

Łódzki Klub Sportowy nie zdecydował się skorzystać z klauzuli wykupu Tomasza Nawotki z Legii Warszawa i tym samym zawodnik opuszcza Aleję Unii.

24-latek jest drugim graczem, który oficjalnie żegna się z ŁKS. Dziś rano klub poinformował o odejściu Arkadiusza Malarza.

Tomasz Nawotka był wypożyczony z Legii Warszawa i klub z Łodzi miał zagwarantowaną opcję pierwokupu po zakończeniu rozgrywek. Ostatecznie ŁKS z niej nie skorzystał i pomocnik wraca do stołecznego klubu.

„Nawot” rozegrał w Łódzkim Klubie Sportowym 28 spotkań ligowych, w których zdobył dwie bramki (z GKS-em Jastrzębie oraz Koroną Kielce) i zanotował jedną asystę. Ponadto zaliczył jeszcze jeden występ w Pucharze Polski.

Tomek dziękujemy za grę w biało-czerwono-białych barwach i życzymy powodzenia w dalszej karierze!

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport