Oficjalnie: Rozwandowicz z nowym kontraktem!

Maksymilian Rozwandowicz przedłużył swój kontrakt z Łódzkim Klubem Sportowym do 30 czerwca 2021 roku. Poprzednia umowa środkowego obrońcy łodzian obowiązywała o rok krócej.

Pochodzący z Pabianic zawodnik dołączył do ŁKS-u wiosną 2017 roku. Z przeplatanką na piersi świętował trzy awanse do wyższych klas rozgrywkowych. W Ekstraklasie rozegrał dotychczas dwa spotkania i zdobył w nich jedną bramkę. Do siatki trafił z rzutu karnego w ostatnim starciu z Cracovią.

„Maks” zapisał się w już w historii Łódzkiego Klubu Sportowego strzelając gole na czterech różnych poziomach rozgrywkowych.

– Zawodnicy lojalni, pełni wiary, ambitni, zachowujący pokorę, zawsze będą się wpisywać w politykę naszego klubu. Maksymilian jest dokładnie takim zawodnikiem – podkreśla Krzysztof Przytuła, dyrektor sportowy Łódzkiego Klubu Sportowego. – O tym, jak bardzo Maks jest przywiązany do ŁKS, niech świadczy to, że rozmowy o przedłużeniu umowy trwały raptem niecałe 10 minut. Cieszymy się, że Maksymilian wciąż będzie częścią projektu budowania silnego zespołu – dodaje Przytuła.