Piłka NożnaRezerwy

Oficjalnie: Olek Ślęzak wraca do ŁKS!

Aleksander Ślęzak ponownie będzie bronił barw Łódzkiego Klubu Sportowego! Doświadczony obrońca wzmocni w sezonie 2020/21 IV-ligową drużynę rezerw, gdzie będzie łączył grę z pracą trenerską w sztabie szkoleniowym. Ponadto od nowego roku szkolnego 27-latek rozpocznie pracę jako nauczyciel w Szkole Marcina Gortata.

Dla byłego kapitana będzie to powrót do Łódzkiego Klubu Sportowego po trzech latach. Do Łodzi trafił w sezonie 2013/14 i miał swój udział w awansie biało-czerwono-białych do III ligi. W barwach „Rycerzy Wiosny” spędził cztery sezony, w których rozegrał 115 spotkań ligowych i sześć w Okręgowym Pucharze Polski. Do siatki trafiał 15-krotnie. Kibice z pewnością pamiętają występ Olka w wygranym 2:0 starciu z Borutą Zgierz kiedy zdobył dwie bramki. Po odejściu z Alei Unii spędził trzy sezony w III lidze, w zespołach Sokoła Aleksandrów Łódzki (2017-19) i RKS-u Radomsko (2019-20).

Swoim doświadczeniem urodzony w Piotrkowie Trybunalskim zawodnik będzie pomagał młodszym kolegom w drużynie rezerw, które na co dzień występują w IV lidze i jeszcze w lipcu rozpoczną rozgrywki w sezonie 2020/21. Ślęzak dołączył również do sztabu szkoleniowego Marcina Matysiaka, gdzie będzie zbierał swoje pierwsze szlify jako trener.

Witamy Cię Olek z powrotem w biało-czerwono-białych barwach i życzymy powodzenia w roli piłkarza, trenera i nauczyciela!