Fortuna 1. LigaPiłka NożnaTransfery

Oficjalnie. Maksymilian Rozwandowicz zawodnikiem Zagłębia Sosnowiec

Maksymilian Rozwandowicz odchodzi z Łódzkiego Klubu Sportowego. Pomocnik będzie od teraz reprezentował barwy Zagłębia Sosnowiec. Z tym klubem związał się dwuletnim kontraktem.

Były już kapitan biało-czerwono-białych, grał przy alei Unii od 2017 roku, kiedy to przeniósł się do do Łodzi z Chrobrego Głogów. Z naszym zespołem świętował awanse do II ligi , I ligi oraz Ekstraklasy. W sumie w koszulce z przeplatanką na piersi rozegrał okrągłe 150 spotkań, w których zdobył 17 bramek.

Rozwandowicz jest jedynym zawodnikiem w historii, który strzelał gole dla ŁKS-u na pięciu poziomach rozgrywkowych. Trafiał do siatki, w Ekstraklasie, I lidze, II lidze, III lidze i IV lidze.

Umowa z byłym już kaptanem „Rycerzy Wiosny” została rozwiązana za porozumieniem stron, po czym stał się wolnym zawodnikiem. Teraz 28-latek będzie występował w zespole Zagłębia Sosnowiec, z którym podpisał umowę do 30 czerwca 2024 roku. Na początku października „Rozwan” będzie miał możliwość powrotu na „stare śmieci”. W 12. kolejce Fortuna 1. ligi, ŁKS podejmie na Stadionie Króla, właśnie sosnowiczan.

Maks dziękujemy za reprezentowanie naszych barw i życzymy powodzenia w dalszej karierze piłkarskiej!

Foto: Zagłębie Sosnowiec, Łukasz Żuchowski

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0