Fortuna 1. LigaPiłka NożnaTransfery

Oficjalnie: Jan Kuźma nowym piłkarzem Łódzkiego Klubu Sportowego!

Wczoraj wieczorem informowaliśmy o potencjalnym dołączeniu Jana Kuźmy do Łódzkiego Klubu Sportowego, a dzisiaj rano transfer młodego pomocnika został ogłoszony oficjalnie! Osiemnastolatek podpisał z „Rycerzami Wiosny” czteroletnią umowę.

Jan Kuźma to środowy pomocnik urodzony w 2003 roku. Młodzieżowiec pochodzi z Nowego Sącz i w miejscowej Sandecji Nowy Sącz stawiał swoje pierwsze piłkarskie kroki. W drużynie „Sączersów” Kuźma przeszedł drogę przez wszystkie grupy młodzieżowe i doszedł do zespołu seniorów, w którym zadebiutował na poziomie centralnym.

W dotychczasowej karierze osiemnastolatek rozegrał łącznie 15 spotkań w seniorskiej piłce – 14 z nich przypadło na rozgrywki Fortuna 1 Ligi, a jedno na rywalizację w Fortuna Pucharze Polski. Młody pomocnik zaliczył w tym czasie jedną bramkę oraz jedną asystę.

Od nowego sezonu Jan Kuźma będzie występował w ŁKS-ie. Łódzki klub podpisał z osiemnastolatkiem umowę obowiązującą do końca sezonu 2024/2025.

Jan, witamy w Łódzkim Klubie Sportowym! Życzymy powodzenia w reprezentowaniu biało-czerwono-białych barw!